نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 12133 زمان انتشار: 07 اردیبهشت 1393 07:09:00

مفهومی جدید در بازار خودروهای الکتریکی

هر یک از دو موتور الکتریکی به کار گرفته شده در کلیپر توانایی تولید 149 اسب بخار نیرو را دارند. به گفته ایتال دیزاین، کلیپر توانایی طی مسافت 539 کیلومتری با یک بار شارژ کامل و دستیابی به حداکثر سرعت 202 کیلومتر در ساعت را دارد.
مفهومی جدید در بازار خودروهای الکتریکی

 

زیست نیوز، مازیار دانیالی - ایتال دیزاین جیوجیارو که در مالکیت شرکت فولکس واگن قرار دارد، خودرو مفهومی خود به نام کلیپر را در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی کرد. این خودرو الکتریکی که از پلتفرم خودرو گلف سود می برد دارای سیستم چهار چرخ متحرک بوده و قابلیت حمل شش سرنشین را دارد. هر یک از دو موتور الکتریکی به کار گرفته شده در کلیپر توانایی تولید 149 اسب بخار نیرو را دارند. به گفته ایتال دیزاین، کلیپر توانایی طی مسافت 539 کیلومتری با یک بار شارژ کامل و دستیابی به حداکثر سرعت 202 کیلومتر در ساعت را دارد.

شش صندلی کلیپر در سه ردیف دوتایی قرار گرفته که دسترسی به آنها از طریق درهای گالوینگ امکان پذیر است که یک ویژگی نادر در یک خودرو MPV مفهومی محسوب می شود. ردیف سوم صندلی ها به واسطه ستون B کمی پنهان شده، اما فضای داخلی خودرو تنگ به نظر نمی رسد. طراحی قسمت جلو خودرو برای جلوگیری از ظاهری قابل تشخیص کمی ناآشنا بوده، اما در قسمت عقب می توان ردپای طراحی های آئودی را مشاهده کرد.

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار