نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 12362 زمان انتشار: 26 اردیبهشت 1393 19:30:00

دوچرخه الکتریکی Leaos؛ شیک و کارآمد

این دوچرخه الکتریکی در دو مدل عرضه می شود که یکی توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت را داشته و دیگری دارای بیشینه سرعت 45 کیلومتر در ساعت است.
دوچرخه الکتریکی Leaos؛ شیک و کارآمد

 

زیست نیوز، مازیار دانیالی - دوچرخه الکتریکی Leaos وسیله نقلیه ای پیشرفته مجهز به حسگرها و چراغ های ال ای دی سوپرنوا است که با یک بار شارژ کامل باتری می توان به مدت دو ساعت و سی دقیقه از آن استفاده کرد. این دوچرخه الکتریکی در دو مدل عرضه می شود که یکی توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت را داشته و دیگری دارای بیشینه سرعت 45 کیلومتر در ساعت است. قیمت پایه دوچرخه Leaos در اروپا برابر با 4 هزار و 980 یورو بوده و این رقم در آمریکا 6 هزار و 800 دلار تعیین شده است.

"آرمین اوبرهولنزر"، طراح این دوچرخه، از فیبر کربن برای ساخت بدنه مونوکوک آن استفاده کرده است. باقی قسمت های Leaos از ترکیب فولاد و آلومینیوم ساخته شده و سیم کشی آن به صورت پنهان در ساختار دوچرخه انجام شده است. دوچرخه الکتریکی Leaos از یک باتری 11.6 آمپر ساعتی یون لیتیوم که قابل جدا شدن است، سود می برد. فرمان بازطراحی شده از جنس فیبر کربن و نمایشگر دیجیتال به همراه بدنه مونوکوک بهینه سازی شده فیبر کربنی، این دوچرخه الکتریکی را چه از نظر بصری و چه فنی به محصولی کامل و بی نقص مبدل کرده اند.

بیان دیدگاه
نظرات بینندگان
تعداد کل نظرها: 1
انتشار یافته: 1
|
مردمک
|
27 اردیبهشت 1393 19:27:31
2
4
با اون پول تو ایران میشه یه پراید خرید - باید خیلی ارزانتر از این حرفها بشه .
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار