نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 13205 زمان انتشار: 14 تیر 1393 21:45:00

بلوم اسکای؛ ایستگاه هواشناسی کوچک

این دستگاه از سه بخش اصلی تشکیل شده که یک پنل خورشیدی، یک ایستگاه آب و هوایی فضای باز با دوربین اچ دی و ماژول بی سیم محیط داخلی را شامل می شود. بلوم اسکای دارای پنج حسگر داخلی است تا دما، رطوبت، فشار هوا، اشعه فرابنفش و میزان بارش را به دقت اندازه گیری کند.
بلوم اسکای؛ ایستگاه هواشناسی کوچک

 

زیست نیوز، مازیار دانیالی - بلوم اسکای، سیستم کنترل پیشرفته و هوشمند شرایط آب و هوایی است که روشی ساده برای پیگیری آب و هوای محلی و شرایط محیطی محسوب می شود. این دستگاه از سه بخش اصلی تشکیل شده که یک پنل خورشیدی، یک ایستگاه آب و هوایی فضای باز با دوربین اچ دی و ماژول بی سیم محیط داخلی را شامل می شود. بلوم اسکای دارای پنج حسگر داخلی است تا دما، رطوبت، فشار هوا، اشعه فرابنفش و میزان بارش را به دقت اندازه گیری کند.

این دستگاه با دوربین اچ دی خود که قابلیت تنظیم 45 درجه ای زاویه عکسبرداری را دارد می تواند هر 3 تا 5 دقیقه از صبح تا شب عکسبرداری کند. بلوم اسکای می تواند با استفاده از اتصال وای فای به تلفن همراه هوشمند متصل شود. با استفاده از برنامک اختصاصی آن می توانید به مشاهده داده های آب و هوایی فعلی، تصاویر و یا فایل های ویدئویی پرداخته، از بلوم اسکای خود هشدار دریافت کرده و یا از وضعیت آب و هوا در مناطق مختلف شهر، کشور و جهان از طریق دیگر مالکان بلوم اسکای باخبر شوید.

ماژول محیط داخلی بلوم اسکای ردیاب محیطی بی سیم با حسگر داخلی دما و رطوبت است. این ماژول با استفاده از اتصال وای فای به شبکه محلی شما متصل شده و به سادگی می توانید داده های محیط داخلی را از طریق برنامک آن کسب کنید. یک پنل خورشیدی سفارشی نیز برای شارژ بلوم اسکای در فضای باز طراحی شده است. این ایستگاه هواشناسی جمع و جور برچسب قیمت 99 دلاری را یدک می کشد.

 

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار