نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 13538 زمان انتشار: 03 مرداد 1393 22:06:00

افزایش بهره وری مصرف آب با "هیدروس"

این کنترل کننده آبیاری از حسگرها، پیش بینی های آب و هوایی منطقه ای و الگوریتم های هوشمند برای حفظ آب و کاهش هزینه های مصرف این ماده حیاتی به میزان 60 درصد استفاده می کند.
افزایش بهره وری مصرف آب با "هیدروس"

 

زیست نیوز، مازیار دانیالی - آب منبع ارزشمندی محسوب می شود و اگر همچنان به هدر دادن آن ادامه دهیم در آینده به منبعی بسیار گران قیمتی نیز مبدل خواهد شد. استفاده از روش های آبیاری سنتی مانند آبپاش ها یکی از موارد هدررفت آب است. جایگزینی هوشمندانه در این زمینه "هیدروس" نام دارد. این کنترل کننده آبیاری از حسگرها، پیش بینی های آب و هوایی منطقه ای و الگوریتم های هوشمند برای حفظ آب و کاهش هزینه های مصرف این ماده حیاتی به میزان 60 درصد استفاده می کند. همچنین، هیدروس در وقت شما نیز صرفه جویی می کند زیرا به جمع آوری و فراگیری اطلاعات درباره انواع خاک و چمن که الزامات آبیاری آنها با توجه به آب و هوا تغییر می کند، نیازی ندارید.

بر خلاف آبپاش های سنتی که از نظر مصرف آب بسیار ناکارآمد هستند، هیدروس میزان دقیق آب مورد نیاز باغ شما را فراهم می کند. این وسیله مدت زمان و دفعاتی که آبپاش های شما باید فعال شوند را بر اساس نوع و شرایط چمن، خاک و حتی عواملی مانند پیش بینی آب و هوایی تنظیم می کند. پس از تنظیم، هیدروس به اندازه گیری های خود در طول روز ادامه خواهد داد و به روز رسانی های شرایط آب و هوایی به منظور هر گونه تنظیم در برنامه آبیاری فعلی را کنترل خواهد کرد.

آن چه که هیدروس را هوشمندتر از دیگر سیستم های آبیاری می کند 12 حسگری است که می توانید آنها را در قسمت های مختلف باغ خود قرار داده که تطابق آبیاری با انواع مختلف چمن، گیاهان و یا خاک را تسهیل می کند. این سیستم تمامی محاسابات پیچیده را انجام داده اما اگر قصد دارید خودتان نیز بر داده ها نظارت داشته و یا تغییرات دلخواه خود را ایجاد کنید، برنامک هیدروس از طریق تلفن همراه هوشمند و یا تبلت این امکان را فراهم می کند.  

 

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار