نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 2224 زمان انتشار: 02 مهر 1391 11:06:00

فراکسیون محیط زیست راه سازی در جنگل ابر را بررسی می‌کند

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: موضوع راه‌ سازی در جنگل ابر در فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری و بررسی است.
فراکسیون محیط زیست راه سازی در جنگل ابر را بررسی می‌کند

زیست نیوز- موسی‌الرضا ثروتی گفت: جلسه‌ای در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با حضور رئیس و معاونان سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد که در آن جلسه که تعدادی از اعضای فراکسیون محیط زیست هم حضور داشتند، دیدگاه‌های خود را مطرح کردیم.

وی افزود: در جلسه‌ای که برگزار شد مسائل مختلفی همچون موضوع ریزگردها، خریداری دستگاه‌های کاهش آلایندگی، دستگاه‌های هشدار دهنده‌ آلودگی که باید نصب شود و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به نقل از فارس، این نماینده مجلس ادامه داد: همچنین در ارتباط با دریاچه ارومیه و تالاب‌هایی که خشک شده و آسیب دیده‌اند نیز مسائلی مطرح شد. ثروتی با بیان اینکه همه این مسائل اعتباراتی نیاز دارد، تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های بودجه‌ای که وجود دارد باید کمترین هزینه به بهترین شکل صورت بگیرد.

وی در ادامه به مسائل و موضوعاتی که در حال حاضر در فراکسیون محیط زیست در دست بررسی است اشاره کرد و گفت: گسترش فضای سبز، تغییرات آب و هوایی که هم جهان و هم ایران با آن مواجه است و... از جمله مواردی هستند که در همه جلسات فراکسیون محیط زیست مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع راه‌سازی در جنگل ابر نیز در فراکسیون محیط زیست مجلس مطرح و بررسی می‌شود. همچنین آمایش سرزمینی و مطالعات منطقه‌ای در فراکسیون مطرح شده که در این رابطه اقدامات و مکاتباتی صورت گرفته است. ثروتی افزود: در هفته جاری نیز متناسب با برنامه‌هایی که دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها دارند، فراکسیون محیط زیست جلسه برگزار خواهد کرد تا تصمیمات جدیدی که نیاز است اتخاذ شود.

 

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار