نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23859 زمان انتشار: 22 مرداد 1393 21:29:00

حمل نیروی خورشید در یک جیب!

اسپور یک شارژر باتری خورشیدی و سیستم نیرو برای دستگاه های یو اس بی است که می توان آن را با اتصال به پریز برق و یا از طریق انرژی خورشید شارژ کرد.
حمل نیروی خورشید در یک جیب!

 

زیست نیوز، محمد مهدی حیدرپور - "دو دانشجوی کالج در تلاش برای نجات جهان هستند." این شعار تیم طراح دستگاه اسپور است و امکان دارد در این زمینه بسیار موفق عمل کنند. اسپور یک شارژر باتری خورشیدی و سیستم نیرو برای دستگاه های یو اس بی است که می توان آن را با اتصال به پریز برق و یا از طریق انرژی خورشید شارژ کرد. این دستگاه می تواند به طور همزمان چند دستگاه را شارژ کرده و سرعت شارژ یک تلفن همراه با استفاده از آن مشابه اتصال به پریز برق است.

بدنه این شارژ خورشیدی نیز قابلیت سفارشی سازی با توجه به سلیقه هر فردی را دارد. بدنه آن با استفاده از پرینترهای سه بعدی و به هر رنگی قابل چاپ است. "دیوید هانت" و "جیسون براون" خالقین اسپور هستند که هدف خود را در دسترس تر بودن، قابل حمل بودن و مقرون به صرفه بودن انرژی برای جمعیت جهان عنوان کرده اند. این محصول جالب توجه می تواند انقلابی در نیروی خورشیدی با مقیاس جهانی ایجاد کند که با اندکی حمایت از سوی مردم دور از دسترس نخواهد بود.

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار