نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23911 زمان انتشار: 26 مرداد 1393 02:28:00

امنیت با انرژی خورشیدی!

سیستم کامل جکوآی از یک ایستگاه اصلی یا همان دوربین مادر تشکیل شده که دارای طراحی شیک و قابل حمل است و این امکان وجود دارد تا یک یا چند دوربین دیگر را به ایستگاه مادر از طریق ارتباط بی سیم افزود.
امنیت با انرژی خورشیدی!

 

زیست نیوز، مازیار دانیالی -مدتی است بازار ابزارک های خورشیدی به شدت داغ و پرمخاطب شده است. پیوند خلاقیت و جذابیت بکارگیری انرژی خورشیدی منتج به تولید تجهیزاتی شده که به تدریج جایگاه ویژه ای در زندگی روزمره می یابند.

جِکوآی یکی از ابزارک های جدیدی است که با استفاده از انرژی خورشید تدابیر امنیتی در زندگی شما را افزایش می دهد! در واقع جکوآی یک دوربین وای فای نوآورانه و دوستدار محیط زیست است که برای افزایش امنیت منزل مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که در تصاویر نیز مشخص است، یک سیستم کامل جکوآی از یک ایستگاه اصلی یا همان دوربین مادر تشکیل شده که دارای طراحی شیک و قابل حمل است و این امکان وجود دارد تا یک یا چند دوربین دیگر را به ایستگاه مادر از طریق ارتباط بی سیم افزود. دوربین های جانبی جکوآی نیز همانند ایستگاه مادر از طراحی بسیار مدرن و قابل حمل برخوردار هستند.

 پنل خورشیدی جکوآی در قسمت پشتی آن قرار دارد که شما براحتی می توانید آنرا به پنجره منزل یا شیشه اتومبیل خود متصل کنید تا انرژی لازم برای سیستم وای فای را از خورشید تامین و ذخیره کند. لنزهای دوربین در جکوآی به کاربر اجازه می دهد تا تصاویری مناسب از محل نصب آن را در اختیار داشته باشند. علاوه بر این سیستم جکوآی امکان ذخیره ویدئو های ضبط شده را در یک فضای ابری(مجازی) و ایمن فراهم می کند تا در زمان مناسب امکان بازبینی تصاویر ضبط شده برای کاربر ممکن باشد.

گفتنی است دوربین امنیتی جکوآی به یک سنسور حرکتی داخلی نیز مجهز شده است تا با شناسایی کوچکترین حرکتی پیام هشدار فوری را برای نرم افزار هماهنگ با خود در تلفن همراه و یا تبلت کاربر ارسال کند. گروه تولیدکننده جکوآی قیمت189 دلار را برای این محصول مشخص کرده اند.

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار