نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 26730 زمان انتشار: 29 بهمن 1393 21:33:00

الکتریک مود

قیمت پیشنهادی برای الکتریک مود برابر با 995 دلار اعلام شده است. نکته قابل توجه وزن بسیار کم اسکوتر است که ظاهرا کمتر از 10 کیلوگرم خواهد بود. تمامی این امکانات موجب شده تا الکتریک مود را هئشمندترین اسکوتر (الکتریکی) شهری دنیا بنامند.
الکتریک مود

 

زیست نیوز، مازیار دانیالی- اسکوترها وسایل با دوچرخ و بعضا مجهز به موتور به شدت مورد توجه مخاطبان قرار دارند. این وسیله نقلیه سهولت در امر تردد را به همراه لذت یک سواری متفاوت همزمان فراهم می آورد. گروهی دارای موتورهای الکتریکی مستقلی هستند که نام اسکوتر را در میان وسایل نقلیه سبز قرار می دهند. موتورهای الکتریکی اسکوترها تا پیش از این قدرت قابل توجهی نداشتند اما اخیر از یک اسکوتر سبک و تاشو با موتور 500 واتی رونمایی شده که می توان آنرا سطح جدیدی در دنیای اسکوترهای برقی دانست.

الکتریک مود دارای ابعادی برابر با  37 x 22 x 8 اینچ در حالت جمع شده، است. همانطور که در تصاویر مشخص است در طراحی و ساخته این وسیله دقت بالایی به عمل آمده و محصول نهایی مخاطبان خود را راضی خواهد کرد. لاستیک های سایز 12 به همراه ترمز های دیسکی جلو و عقب شرایط ایده آلی را در هنگان حرکت برای الکتریک مود به ارمغان می آورند. شارژر داخلی نیز طی یک ساعت ظرفیت باتری لیتیومی اسکوتر را به بیشترین میزان ممکن می رساند. نمایشگر دیجیتال برای ثبت میزان مسافت طی شده و وضعیت باتری از دیگر امکانات قابل ذکر محسوب می شود. چراغ ال ائی دی در جلو و عقب اسکوتر نیز بر زیبایی و کارایی این وسیله افزوده است. قیمت پیشنهادی برای الکتریک مود برابر با 995 دلار اعلام شده است. نکته قابل توجه وزن بسیار کم اسکوتر است که ظاهرا کمتر از 10 کیلوگرم خواهد بود. تمامی این امکانات موجب شده تا الکتریک مود را هئشمندترین اسکوتر (الکتریکی) شهری دنیا بنامند.

 

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار